Gillette Venus Quench Apparaat + 2 Scheermesjes
Previous Product
Gillette Venus Embrace Sensitive Apparaat + 1 Scheermesjes

Next Product
Wilkinson Intuition Apparaat Dry Skin incl 1 Mesje

SKU
7702018323418
Niet op voorraad
€ 16,49
Speciale prijs
€ 12,95
Incl. Btw Wij zijn een Nederlands bedrijf en versturen vanuit Nederland. U bekijkt momenteel ook onze Nederlandse weergave. Prijzen worden getoond incl Nederlandse BTW en u hoeft bij afleveradressen binnen de EU geen invoerbelasting te betalen.
Besparing
€ 3,55
Dit artikel kan worden verstuurd als:
![]() |
Pakket
± 1 - 2 werkdagen thuis € 5,49 Gratis verzending > € 150,- |
Gillette Venus Quench Apparaat + 2 Scheermesjes
Gillette Venus Quench scheermesjes zijn ontworpen met 3 mesjes en Quench strips met een triple mix van body butter voor een comfortabele scheerbeurt en prachtig gladde huid.
Voor het beste blijvende resultaat hang je het Venus Quench scheermes handig op aan de douchehaak en laat je het zo in de lucht lucht drogen.
Het Venus Quench scheersysteem heeft een softgrip handgreep voor een grote controle.
De draaibare afgeronde kop knuffelt je rondingen en komt makkelijker bij moeilijk te scheren gebieden.
De heerlijke beschermende scheergel kussentjes die schuimen om soepel te scheen en de huid te beschermen.
Ervaar nu de Gillette Venus Quench mesjes: 3 mesjes met Quench strips met een triple mix van body butter voor een verrukkelijke gladde en zachte natte scheerbeurt.
Product specificaties
Merk | Gillette |
---|---|
Inhoud | 1.00 STUKS |
EAN | 7702018323418 |
Reviews over dit product
Schrijf uw eigen review